CJ1W-PD025
DigiKeys produktnummer
Z8924-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CJ1W-PD025
Beskrivning
POWER SUPPLY MODULE 24V
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Strömförsörjningsmodul DIN-skena 24VDC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CJ1W-PD025 Modeller
Kategori
Monteringstyp
DIN-skena
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Termineringstyp
Skruvplint
Serie
Egenskaper
Kapacitet (5VDC, 5A, 25W)
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
0°C-55°C
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE, cULus, Lloyd, NK
Typ
Strömförsörjningsmodul
Vikt
11 lbs (5 kg)
För användning med/relaterade produkter
CJ-serien
Basproduktens nummer
Spänning - källa
24VDC