A22EL-M-24A-01
DigiKeys produktnummer
Z1510-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A22EL-M-24A-01
Beskrivning
SW E-STOP TWIST RESET 10A 110V
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Nödstopp SPST-NC Panelmontering, fram Belyst (rött)
Kategori
Strömklassning (Ampere)
10A (AC/DC)
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Märkspänning - AC
110 V
Serie
Märkspänning - DC
24 V
Förpackning
Bulk
Panelutskärningsdimensioner
Cirkulär - Diam. 22,30mm
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Skruvplint
Monteringstyp
Panelmontering, fram
Ingångsskydd
IP65 - dammtät, vattenbeständig
Nollställ funktion
Vrid
Arbetstemperatur
-20°C-55°C