UDT020A0X3-SRZ är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bel Power Solutions
I lager: 0
Datablad
Oisolerad PoL-modul, digital DC-DC-omvandlare 1 Utgång 0,5-5,5V 20A 3V - 14,4V Ingång
UDT020A0X3-SRZ
DigiKeys produktnummer
555-UDT020A0X3-SRZTR-ND - Remsa och spole (TR)
555-UDT020A0X3-SRZCT-ND - Remsbit (CT)
555-UDT020A0X3-SRZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UDT020A0X3-SRZ
Beskrivning
DC DC CONVERTER 0.5-5.5V
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - utgång (max)
20A
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Egenskaper
Digital med fjärrstyrt tillslag/frånslag och UVLO
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
95,2%
Typ
Oisolerad PoL-modul, digital
Monteringstyp
Ytmontering
Antal utgångar
1
Inkapsling/låda
16-SMD-modul
Spänning - ingång (min)
3V
Storlek/dimension
L 0,80" x B 0,45" x H 0,33" (20,3 x 11,4 x 8,5mm)
Spänning - ingång (max)
14,4V