SLX160A0XY3-SRZ | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SLX160A0XY3-SRZ |
Beskrivning | 80A DC/DC CONVERT 0.45-2.0V, SAT |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | DC-DC-omvandlare Utgång 160A 7V - 14V Ingång |
Datablad | Datablad |
Kategori | Tillämpningar ITE (kommersiell) |
Tillv. | Egenskaper Justerbar utgång, PMBus™, fjärrstyrt tillslag/frånslag, fjärranalys |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Artikelstatus Aktiv | Effektivitet 80,6% |
Spänning - ingång (min) 7V | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - ingång (max) 14V | Godkännande myndighet CSA, UL, VDE |
Ström - utgång (max) 160A | Standardnummer 62368-1 |