PKX020A0X43-SRZ | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PKX020A0X43-SRZ |
Beskrivning | DC DC CONVERTER 0.6-3.63V |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 0,6-3,63V 20A 4,5V - 14,4V Ingång |
Datablad | Datablad |
Kategori | Tillämpningar ITE (kommersiell) |
Tillv. | Egenskaper Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP, OTP, UVLO |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Effektivitet 93,9% |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ Oisolerad PoL-modul | Inkapsling/låda 17-SMD-modul |
Antal utgångar 1 | Storlek/dimension L 0,48" x B 0,48" x H 0,33" (12,2 x 12,2 x 8,5mm) |
Spänning - ingång (min) 4,5V | Leverantörens enhetsförpackning Modul |
Spänning - ingång (max) 14,4V | Styrfunktioner Aktivera, aktiv hög |
Spänning - utspänning 1 | Basproduktens nummer |
Ström - utgång (max) 20A |