KHHD010A0A41-SRZ
DigiKeys produktnummer
555-KHHD010A0A41-SRZTR-ND - Remsa och spole (TR)
555-KHHD010A0A41-SRZCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KHHD010A0A41-SRZ
Beskrivning
DC DC CONVERTER 5V 50W
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 5V 10A 18V - 75V Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
50 W
Tillv.
Spänning - isolering
2.25 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP, OTP, OVP, UVLO
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
91%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - ingång (min)
18V
Inkapsling/låda
8-SMD-modul
Spänning - ingång (max)
75V
Storlek/dimension
L 1,30" x B 0,90" x H 0,37" (33,0 x 22,8 x 9,5mm)
Spänning - utspänning 1
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Ström - utgång (max)
10A