JNCW450R41-18Z har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
OmniOn Power
I lager: 0
Datablad
Bilden för JNCW450R41-18Z är inte tillgänglig
JNCW450R41-18Z
DigiKeys produktnummer
JNCW450R41-18Z-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JNCW450R41-18Z
Beskrivning
DC DC CONVERTER 32V 450W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 32V 14A 36V - 75V Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
450 W
Tillv.
Spänning - isolering
1.5 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Tråg
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP, OTP, OVP, UVLO
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
94,4%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
36V
Inkapsling/låda
9-DIP modul
Spänning - ingång (max)
75V
Storlek/dimension
L 2,39" x B 2,27" x H 0,50" (60,7 x 57,7 x 12,7mm)
Spänning - utspänning 1
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv låg
Ström - utgång (max)
14A