KAPTON-TAPE20MM
DigiKeys produktnummer
1188-KAPTON-TAPE20MM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KAPTON-TAPE20MM
Beskrivning
TAPE MASKING 0.79"X33YDS
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Maskeringstejp Band Lim 0,79" (20,00mm) X 98' (30,0m) 33 yds
Kategori
Stöd, bärare
Polyimid
Tillverkare
Olimex LTD
Tjocklek
0,0008" (0,8 mil, 0,020mm)
Förpackning
Box
Bredd
0,79" (20,00mm)