OWMMOA-332509A-S381I101-BP
DigiKeys produktnummer
3949-OWMMOA-332509A-S381I101-BP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OWMMOA-332509A-S381I101-BP
Beskrivning
MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Hz ~ 10 kHz Analog Mikrofoner MEMS (kisel) 1.52 V ~ 3.6 V Rundstrålande (-38dB ±1dB vid 94dB SPL) Lödplattor
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OWMMOA-332509A-S381I101-BP Modeller
Kategori
Impedans
500 Ohms
Tillverkare
Ole Wolff Electronics Inc
Spänning - märkt
2.75 V
Förpackning
Bulk
Spänningsintervall
1.52 V ~ 3.6 V
Artikelstatus
Aktiv
Ström - matning
230 µA
Typ
MEMS (kisel)
Portplats
Topp
Utgångstyp
Analog
Terminering
Lödplattor
Riktning
Rundstrålande
Storlek/dimension
L 0,132" x B 0,098" (3,35 x 2,50mm)
Frekvensomfång
100 Hz ~ 10 kHz
Höjd (max)
0,043" (1,08mm)