TEH100M1R00FE
DigiKeys produktnummer
TEH100M1R00FE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TEH100M1R00FE
Beskrivning
RES 1 OHM 1% 100W TO247
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 Ohms ±1% 100W Hålmonterade resistorer TO-247-2 Fuktbeständig, icke-induktiv, pulsmotstånd Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TEH100M1R00FE Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv, pulsmotstånd
Serie
Temperaturkoefficient
250ppm/°C
Förpackning
Rör
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
TO-247
Resistans
Storlek/dimension
L 0,620" x B 0,195" (15,75 x 4,95mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,825" (20,96mm)