OJ4715E-R52
DigiKeys produktnummer
273-OJ4715E-R52TR-ND - Remsa och spole (TR)
273-OJ4715E-R52CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OJ4715E-R52
Beskrivning
RES 470 OHM 5% 1/8W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Kolfilm
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Sammansättning
Serie
Temperaturkoefficient
-450ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,073" x L 0,138" (1,85 x 3,50mm)