850F25RE
850F25RE
850F25RE
DigiKeys produktnummer
850F25RE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
850F25RE
Beskrivning
RES CHAS MNT 25 OHM 1% 50W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 Ohms ±1% 50W Trådlindad Chassimonterade resistorer
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
850F25RE Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-275°C
Serie
Beläggning, höljestyp
Aluminium
Förpackning
Bulk
Monteringsfunktion
Flänsar
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 1,938" x B 1,156" (49,23 x 29,36mm)
Resistans
25 Ohms
Höjd - monterad (max)
0,620" (15,75mm)
Tolerans
±1%
Ledartyp
Lödöglor
Effekt (Watt)
50W