14AFR047E
DigiKeys produktnummer
14AFR047E-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
14AFR047E
Beskrivning
RES 0.047 OHM 1% 4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 mOhms ±1% 4W Hålmonterade resistorer Axiell Strömavkännande Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
14AFR047E Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Strömavkännande
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-275°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,252" x L 0,709" (6,40 x 18,00mm)