104BA105KDS
DigiKeys produktnummer
104BA105KDS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
104BA105KDS
Beskrivning
RES 1M OHM 10% 7W AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 MOhms ±10% 7W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig, icke-induktiv, pulsmotstånd Keramisk
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv, pulsmotstånd
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-230°C
Förpackning
Box
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,311" x L 4,126" (7,90 x 104,80mm)