MRFX1K80H-175MHZ
DigiKeys produktnummer
568-MRFX1K80H-175MHZ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRFX1K80H-175MHZ
Beskrivning
MRFX1K80H REF BRD 175MHZ 1560W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
MRFX1K80H - Transistor 175MHz Utvärderingskort
Kategori
Innehåll
Kort
Tillverkare
NXP USA Inc.
Använd IC / komponent
MRFX1K80H
Förpackning
Bulk
RF-frekvens
175MHz
Artikelstatus
Aktiv
Funktion
Transistor
Typ
Transistor
Basproduktens nummer
Frekvens
175MHz