MRF300AN-50MHZ
DigiKeys produktnummer
568-MRF300AN-50MHZ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRF300AN-50MHZ
Beskrivning
MRF300AN REF BRD 50MHZ 320W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
MRF300AN - Transistor 50MHz Utvärderingskort
Kategori
Innehåll
Kort
Tillverkare
NXP USA Inc.
Använd IC / komponent
MRF300AN
Förpackning
Bulk
RF-frekvens
50MHz
Artikelstatus
Aktiv
Funktion
Transistor
Typ
Transistor
Basproduktens nummer
Frekvens
50MHz