MRF300AN-230MHZ
DigiKeys produktnummer
568-MRF300AN-230MHZ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRF300AN-230MHZ
Beskrivning
MRF300AN REF BRD 230MHZ 330W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
MRF300AN - Transistor 230MHz Utvärderingskort
Kategori
Innehåll
Kort
Tillverkare
NXP USA Inc.
Använd IC / komponent
MRF300AN
Förpackning
Bulk
RF-frekvens
230MHz
Artikelstatus
Aktiv
Funktion
Transistor
Typ
Transistor
Basproduktens nummer
Frekvens
230MHz