MRF13750H-915MHZ
DigiKeys produktnummer
568-13790-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRF13750H-915MHZ
Beskrivning
MRF13750H REF BRD 915MHZ 750W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
MRF13750H - Transistor 902MHz-928MHz Utvärderingskort
Kategori
Innehåll
Kort
Tillverkare
NXP USA Inc.
Använd IC / komponent
MRF13750H
Förpackning
Bulk
RF-frekvens
902MHz-928MHz
Artikelstatus
Föråldrad
Funktion
Transistor
Typ
Transistor
Basproduktens nummer
Frekvens
902MHz-928MHz