983-050-020R122 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
NorComp Inc.
I lager: 735
Datablad
Parametrisk ekvivalent
NorComp Inc.
I lager: 30
Datablad
I lager: 1 852
I lager: 27
HARTING
I lager: 1
HARTING
I lager: 0
Amphenol CONEC
Amphenol CONEC
I lager: 32
Molex
3M
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 98
Bilden för 983-050-020R122 är inte tillgänglig
983-050-020R122
DigiKeys produktnummer
983-050-020R122-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
983-050-020R122
Beskrivning
CONN BACKSHELL 50POS 180DEG SHLD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner Tvådelars bakstycke kontaktdon Silver 180° Avskärmad
Kategori
Kabelutgång
180°
Tillverkare
Skärmning
Avskärmad
Serie
Primärt material
Plast
Förpackning
Bulk
Material
Plast, metalliserad
Artikelstatus
Aktiv
Plätering
Nickel
Tillbehörstyp
Tvådelars bakstycke
Maskinvara
Monteringsdelar, dragavlastning
Antal positioner
50
Egenskaper
Passkruvar 4-40
Kompatibel storlek på hölje
D
Färg
Silver
Kompatibel storlek på D-sub
50 pos och HD 78 pos