R200A0-051-D0760
DigiKeys produktnummer
P18920-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
R200A0-051-D0760
Beskrivning
FAN AXIAL 200X51MM 48VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 48VDC Rund - Diam. 200mm Kula 783,0 CFM (21,92m³/min) 4 trådledare
Kategori
Brus
74,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
139.2 W
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
4 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-22-158°F (-30-70°C)
Spänning - märkt
Vikt
2,6 lbs (1,2 kg)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 200mm
Strömklassning (Ampere)
2,9A
Bredd
51,00mm
Spänningsintervall
30-72VDC
Luftflöde
783,0 CFM (21,92m³/min)
Material - ram
Aluminium
Statiskt tryck
4,120 in H2O (1028,0 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C