15038PB-B0K-EA-00
DigiKeys produktnummer
12-15038PB-B0K-EA-00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
15038PB-B0K-EA-00
Beskrivning
FAN 150MM X 172MM X 38MM 200VAC
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 200VAC Rektangulär/avrundad - L 172 x H 150mm Kula 166,0 CFM (4,65m³/min) 2 plintar
Kategori
Fläkttyp
Tubeaxial
Tillverkare
NMB Technologies Corporation
Brus
50,0dB
Serie
Effekt (Watt)
23,00W
Förpackning
Bulk
RPM
2600 varv/min
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 plintar
Spänning - märkt
200VAC
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Rektangulär/avrundad - L 172 x H 150mm
Strömklassning (Ampere)
0,140A
Bredd
38,00mm
Material - ram
Aluminium
Luftflöde
166,0 CFM (4,65m³/min)
Material - blad
Plast
Statiskt tryck
0,472 in H2O (117,6 Pa)
Livslängd @ temp.
100 000tim vid 25°C