12038VA-24R-GA-00
DigiKeys produktnummer
P19883-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
12038VA-24R-GA-00
Beskrivning
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 120mm x H 120mm Kula 243,7 CFM (6,82m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
64,0dB
Tillv.
Effekt (Watt)
35.5 W
Förpackning
Bulk
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-140°F (-10-60°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 120mm x H 120mm
Vikt
0,816 lb (370,13 g)
Bredd
38,00mm
Strömklassning (Ampere)
1,48A
Luftflöde
243,7 CFM (6,82m³/min)
Spänningsintervall
18-27,6VDC
Statiskt tryck
1,480 in H2O (368,7 Pa)