12032GA-24N-AA-00
12032GA-24N-AA-00
DigiKeys produktnummer
12-12032GA-24N-AA-00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
12032GA-24N-AA-00
Beskrivning
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Fläkt 24VDC Fyrkantig/avrundad - L 120mm x H 120mm Kula 33,1 CFM (0,927m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
54,0dB
Serie
Effekt (Watt)
11.52 W
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-140°F (-10-60°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig/avrundad - L 120mm x H 120mm
Strömklassning (Ampere)
0,480A
Bredd
32,00mm
Spänningsintervall
11,52-25,2VDC
Luftflöde
33,1 CFM (0,927m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
1,040 in H2O (258,0 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
100 000tim vid 25°C