11938TB-A0N-LA-00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 0
Datablad
Bilden för 11938TB-A0N-LA-00 är inte tillgänglig
11938TB-A0N-LA-00
DigiKeys produktnummer
12-11938TB-A0N-LA-00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11938TB-A0N-LA-00
Beskrivning
FAN 119MM X 38MM 100VAC WIRE
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 100VAC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 116,5 CFM (3,26m³/min) 2 plintar
Brus
50,0dB
Serie
Effekt (Watt)
17,00W
Spänning - märkt
100VAC
Arbetstemperatur
14-140°F (-10-60°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,340A
Bredd
38,00mm
Luftflöde
116,5 CFM (3,26m³/min)
Material - blad
Stål
Statiskt tryck
0,400 in H2O (99,6 Pa)
Livslängd @ temp.
90 000tim vid 25°C