Bilden för 11938FB-B3K-EA-00 är inte tillgänglig
11938FB-B3K-EA-00
DigiKeys produktnummer
12-11938FB-B3K-EA-00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11938FB-B3K-EA-00
Beskrivning
FAN 119MM X 38MM 230VAC TERMINAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 230VAC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 80,0 CFM (2,24m³/min) 2 plintar
Kategori
Fläkttyp
Tubeaxial
Tillverkare
NMB Technologies Corporation
Brus
36,0dB
Serie
Effekt (Watt)
8,80W
Förpackning
Bulk
RPM
2300 varv/min
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 plintar
Spänning - märkt
230VAC
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,050A
Bredd
38,00mm
Material - ram
Aluminium
Luftflöde
80,0 CFM (2,24m³/min)
Material - blad
Plast
Statiskt tryck
0,130 in H2O (32,4 Pa)
Livslängd @ temp.
100 000tim vid 25°C