11925SE-24R-FTD-W
DigiKeys produktnummer
12-11925SE-24R-FT-DW-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11925SE-24R-FTD-W
Beskrivning
FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 128,2 CFM (3,59m³/min) 3 trådledare
Kategori
Brus
47,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
7.2 W
Förpackning
Bulk
Terminering
3 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-140°F (-10-60°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Godkännande myndighet
CE, cULus, VDE
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,300A
Luftflöde
128,2 CFM (3,59m³/min)
Spänningsintervall
12-26,4VDC
Statiskt tryck
0,357 in H2O (88,9 Pa)
Plast
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C