11925SA-24Q-EAD-0
DigiKeys produktnummer
12-11925SA-24Q-EA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11925SA-24Q-EAD-0
Beskrivning
FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 113,0 CFM (3,16m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
44,0dB
Serie
Effekt (Watt)
4.8 W
Förpackning
Bulk
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,200A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
12-27,6VDC
Luftflöde
113,0 CFM (3,16m³/min)
Statiskt tryck
0,290 in H2O (72,2 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C