11925SA-24Q-AL-00 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
NMB Technologies Corporation
I lager: 21
Datablad
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 113,1 CFM (3,17m³/min) 3 trådledare
11925SA-24Q-AL-00
DigiKeys produktnummer
P17000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11925SA-24Q-AL-00
Beskrivning
FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Brus
44,0dB
Tillv.
Effekt (Watt)
4.8 W
Förpackning
Box
Terminering
3 trådledare
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Spänning - märkt
Vikt
0,309 lb (140,16 g)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,200A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
12-27,6VDC
Luftflöde
113,1 CFM (3,17m³/min)
Statiskt tryck
0,290 in H2O (72,2 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C