11925SA-24N-ALD-0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 0
Datablad
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 91,0 CFM (2,55m³/min) 3 trådledare
11925SA-24N-ALD-0
DigiKeys produktnummer
12-11925SA-24N-AL-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11925SA-24N-ALD-0
Beskrivning
FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart, sensor för låst rotor
Tillv.
Brus
37,0dB
Serie
Effekt (Watt)
2.64 W
Förpackning
Bulk
Terminering
3 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,110A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
12-27,6VDC
Luftflöde
91,0 CFM (2,55m³/min)
Statiskt tryck
0,190 in H2O (47,3 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C