11925PB-A1L-EA-00
DigiKeys produktnummer
12-11925PB-A1L-EA-00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11925PB-A1L-EA-00
Beskrivning
FAN 119MM X 25MM 115VAC TERMINAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 115VAC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 70,6 CFM (1,98m³/min) 2 plintar
Kategori
Fläkttyp
Tubeaxial
Brus
38,0dB
Serie
Effekt (Watt)
11,00W
Förpackning
Bulk
RPM
2700 varv/min
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 plintar
Spänning - märkt
115VAC
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,160A
Bredd
25,50mm
Material - ram
Aluminium
Luftflöde
70,6 CFM (1,98m³/min)
Statiskt tryck
0,160 in H2O (39,8 Pa)
Livslängd @ temp.
100 000tim vid 25°C