10030GE-12N-YA-F0
DigiKeys produktnummer
P122264-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10030GE-12N-YA-F0
Beskrivning
FAN AXIAL 100X30MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Rund - Diam. 100mm Kula 37,1 CFM (1,04m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
35,5dB
Serie
Effekt (Watt)
1.8 W
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-40-104°F (-40-40°C)
Storlek/dimension
Rund - Diam. 100mm
Strömklassning (Ampere)
0,150A
Bredd
30,00mm
Spänningsintervall
7-13,8VDC
Luftflöde
37,1 CFM (1,04m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,200 in H2O (49,8 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
70 000tim vid -20°C