09225VA-12Q-CA-00
DigiKeys produktnummer
P19880-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
09225VA-12Q-CA-00
Beskrivning
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 92mm x H 92mm Kula 96,4 CFM (2,70m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
51,0dB
Tillv.
Effekt (Watt)
8.64 W
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 92mm x H 92mm
Vikt
0,331 lb (150,14 g)
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,720A
Luftflöde
96,4 CFM (2,70m³/min)
Spänningsintervall
7-13,8VDC
Statiskt tryck
0,600 in H2O (149,5 Pa)