09225SA-24N-AA-D0
DigiKeys produktnummer
12-09225SA-24N-AA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
09225SA-24N-AA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 92mm x H 92mm Kula 51,2 CFM (1,43m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
32,0dB
Serie
Effekt (Watt)
1.9 W
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 92mm x H 92mm
Strömklassning (Ampere)
0,080A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
12-26,4VDC
Luftflöde
51,2 CFM (1,43m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,180 in H2O (44,8 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C