09225SA-12L-EA-D0
DigiKeys produktnummer
12-09225SA-12L-EA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
09225SA-12L-EA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 92mm x H 92mm Kula 41,3 CFM (1,16m³/min) 2 trådledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
09225SA-12L-EA-D0 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
1.2 W
Tillv.
RPM
Serie
Terminering
2 trådledare
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE, UR, VDE
Spänning - märkt
Vikt
0,209 lb (94,8 g)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 92mm x H 92mm
Strömklassning (Ampere)
0,100A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Luftflöde
41,3 CFM (1,16m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,120 in H2O (29,9 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
100 000tim vid 25°C