08025SA-24N-EA-D0
DigiKeys produktnummer
12-08025SA-24N-EA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
08025SA-24N-EA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 80mm x H 80mm Kula 41,3 CFM (1,16m³/min) 2 trådledare
Brus
30,0dB
Serie
Effekt (Watt)
1.9 W
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 80mm x H 80mm
Strömklassning (Ampere)
0,080A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
12-27,6VDC
Luftflöde
41,3 CFM (1,16m³/min)
Statiskt tryck
0,150 in H2O (37,3 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C