08025SA-12K-EA-D0
DigiKeys produktnummer
12-08025SA-12K-EA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
08025SA-12K-EA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 80mm x H 80mm Kula 26,1 CFM (0,731m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
19,0dB
Serie
Effekt (Watt)
600 mW
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 80mm x H 80mm
Strömklassning (Ampere)
0,050A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Luftflöde
26,1 CFM (0,731m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,066 in H2O (16,6 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C