06025VA-24Q-CA-00
06025VA-24Q-CA-00
NMB IP69K-Rated Cooling Fans | Digi-Key Daily
06025VA-24Q-CA-00
DigiKeys produktnummer
P19879-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06025VA-24Q-CA-00
Beskrivning
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 39,2 CFM (1,10m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
54,0dB
Tillv.
Effekt (Watt)
6.5 W
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Vikt
0,198 lb (89,81 g)
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,270A
Luftflöde
39,2 CFM (1,10m³/min)
Spänningsintervall
10-27,6VDC
Statiskt tryck
0,980 in H2O (244,0 Pa)