06025VA-12Q-AU-03
DigiKeys produktnummer
12-06025VA-12Q-AU-03-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06025VA-12Q-AU-03
Beskrivning
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 39,2 CFM (1,10m³/min) 4 trådledare
Kategori
Brus
54,0dB
Tillv.
Effekt (Watt)
6 W
Förpackning
Box
Terminering
4 trådledare
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
cULus, VDE
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Strömklassning (Ampere)
0,500A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
7-13,2VDC
Luftflöde
39,2 CFM (1,10m³/min)
Statiskt tryck
0,980 in H2O (244,0 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C