06025SA-24N-AL-D0
DigiKeys produktnummer
12-06025SA-24N-AL-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06025SA-24N-AL-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 23,3 CFM (0,652m³/min) 3 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart, sensor för låst rotor
Tillv.
Brus
33,0dB
Serie
Effekt (Watt)
1.9 W
Terminering
3 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Strömklassning (Ampere)
0,080A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
12-27,6VDC
Luftflöde
23,3 CFM (0,652m³/min)
Statiskt tryck
0,250 in H2O (62,3 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C