06025SA-24M-AA-D0
06025SA-24M-AA-D0
06025SA-24M-AA-D0
DigiKeys produktnummer
12-06025SA-24M-AA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06025SA-24M-AA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 19,8 CFM (0,554m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
27,5dB
Serie
Effekt (Watt)
1.4 W
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Strömklassning (Ampere)
0,060A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
12-27,6VDC
Luftflöde
19,8 CFM (0,554m³/min)
Statiskt tryck
0,180 in H2O (44,8 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C