06025SA-24L-EA-D0
DigiKeys produktnummer
12-06025SA-24L-EA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06025SA-24L-EA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 16,9 CFM (0,473m³/min) 2 trådledare
Brus
23,5dB
Serie
Effekt (Watt)
1 W
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Strömklassning (Ampere)
0,040A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
12-27,6VDC
Luftflöde
16,9 CFM (0,473m³/min)
Statiskt tryck
0,140 in H2O (34,9 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C