06025SA-12S-AU-D6 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 0
Datablad
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 35,7 CFM (1,00m³/min) 4 trådledare
06025SA-12S-AU-D6
DigiKeys produktnummer
12-06025SA-12S-AU-D6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06025SA-12S-AU-D6
Beskrivning
60X60X25MM, 12VDC, 7,000 RPM, 35
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart, pulsbreddsmodulatorkontroll; hastighetssensor (varvtalsmätare)
Tillv.
Brus
42,5dB
Serie
Effekt (Watt)
7.2 W
Förpackning
Box
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
4 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Godkännande myndighet
CE, cULus, VDE
Bredd
25,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,600A
Luftflöde
35,7 CFM (1,00m³/min)
Spänningsintervall
7-13,2VDC
Statiskt tryck
0,550 in H2O (137,0 Pa)
Material - ram
Plast
Lagertyp
Kula
Material - blad
Plast
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C