06025SA-12K-AA-D0
DigiKeys produktnummer
12-06025SA-12K-AA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06025SA-12K-AA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 14,5 CFM (0,406m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
17,0dB
Serie
Effekt (Watt)
700 mW
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Strömklassning (Ampere)
0,060A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Luftflöde
14,5 CFM (0,406m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,100 in H2O (24,9 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C