05015SS-12N-WA-D0
DigiKeys produktnummer
12-05015SS-12N-WA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05015SS-12N-WA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 50mm x H 50mm Hylsa 10,9 CFM (0,305m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
27,5dB
Serie
Effekt (Watt)
840 mW
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 50mm x H 50mm
Strömklassning (Ampere)
0,070A
Bredd
15,00mm
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Luftflöde
10,9 CFM (0,305m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,120 in H2O (29,9 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Hylsa
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 40°C