03010SS-12N-AA-00 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 16
Datablad
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 30mm x H 30mm Hylsa 4,2 CFM (0,118m³/min) 2 trådledare
03010SS-12N-AA-00
DigiKeys produktnummer
12-03010SS-12N-AA-00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
03010SS-12N-AA-00
Beskrivning
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
34,0dB
Serie
Effekt (Watt)
960 mW
Förpackning
Box
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 30mm x H 30mm
Strömklassning (Ampere)
0,080A
Bredd
10,00mm
Spänningsintervall
6-13,2VDC
Luftflöde
4,2 CFM (0,118m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,240 in H2O (59,8 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Hylsa
Livslängd @ temp.
30 000tim vid 40°C