TP02156W-4K
DigiKeys produktnummer
360-TP02156W-4K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TP02156W-4K
Beskrivning
TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6"
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Resistiv Pekskärmsoverlays 15,6" (396,24mm)
Kategori
Bredd
7,75" (196,80mm)
Tillverkare
NKK Switches
Höjd
0,08" (2,10mm)
Serie
Typ
Resistiv
Förpackning
Box
Diagonal skärmstorlek
15,6" (396,24mm)
Artikelstatus
Aktiv
Basproduktens nummer
Längd
13,68" (347,50mm)