IS15SBCP4CF har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
NKK Switches
I lager: 31
Datablad
Programmerbara displaybrytare Tryckknapp, LCD SPST-NO 0,1A vid 12VDC Genomgående hål
IS15SBCP4CF
DigiKeys produktnummer
360-2329-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IS15SBCP4CF
Beskrivning
SW PROG DISPLAY SPST-NO 0.1A 12V
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Brytarfunktion
Av-Mom
Tillverkare
NKK Switches
Kontaktklassning @ spänning
0,1A vid 12VDC
Serie
Spänningskälla
3,0-5,5VDC
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Föråldrad
Termineringstyp
PC-stift
Typ
Tryckknapp, LCD
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Displayläge
Gul, STN-positiv
Operativ styrka
224gf
LED-färg
Röd - grön, superstark
LED-framström
15, 15 mA
Visningsområde
L 13,0 x B 10,7mm
LED-framspänning
2,1, 3,3VDC
Ytstorlek
L 19,0 x B 18,0mm
Slaglängd
1,8mm