FTAS00-15AN-4A
DigiKeys produktnummer
360-3660-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FTAS00-15AN-4A
Beskrivning
TOUCH SCREEN RESISTIVE 15"
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Resistiv Pekskärmsoverlays 15" (380mm) 4-tråds
Kategori
Bredd
0,08" (2,03mm)
Tillverkare
NKK Switches
Höjd
9,14" (232,10mm)
Serie
Gränssnitt
4-tråds
Förpackning
Box
Typ
Resistiv
Artikelstatus
Aktiv
Diagonal skärmstorlek
15" (380mm)
Längd
12,13" (308,10mm)