FTAS00-121AS4
DigiKeys produktnummer
360-3039-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FTAS00-121AS4
Beskrivning
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Resistiv Pekskärmsoverlays 12,1" (307,34mm) 4-tråds
Kategori
Bredd
7,80" (198,00mm)
Höjd
0,08" (2,10mm)
Förpackning
Bulk
Diagonal skärmstorlek
12,1" (307,34mm)
Längd
10,28" (261,00mm)