FTAS00-12.1AN-4
DigiKeys produktnummer
360-3520-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FTAS00-12.1AN-4
Beskrivning
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Detaljerad beskrivning
Resistiv Pekskärmsoverlays 12,1" (307,34mm) 4-tråds
Kategori
Bredd
0,08" (2,10mm)
Höjd
7,41" (188,10mm)
Förpackning
Bulk
Diagonal skärmstorlek
12,1" (307,34mm)
Längd
9,83" (249,60mm)